KW banner 

Newsletter 2/2013

Wigilia Klubowa

Zapraszamy na coroczne spotkanie wigilijne członków KW Kraków.

W tym roku odbędzie się ono 19 grudnia (czwartek) o godzinie 19.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego spotkania, wymiany doświadczeń i składania sobie wzajemnie życzeń świątecznych przy klubowym stole.

W trakcie Wigilii zostanie też rozstrzygnięty konkurs fotograficzny im. Piotra Kasprzyka i wręczone nagrody autorom najlepszych prac.

 

Działalność klubowa

Aura za oknami powoli zaczyna przypominać zimową - w związku z tym w naszym Klubie są organizowane różnego rodzaju kursy i doszkalania m.in. takie jak:

- warsztaty ze wspinaczki drytoolowej na Zakrzówku (Sekcja Wspinaczki Wysokogórskiej),

- wykłady z lawinoznawstwa i szkolenia z zakresu obsługi detektorów (Sekcja Narciarstwa Wysokogórskiego),

- kursy turystyki zimowej, wspinaczki lodowej czy też samego taternictwa zimowego.

 

Wszelkie informacje związane z aktywnością klubową najlepiej śledzić będąc zapisanym do grup dyskusyjnych i forum. Informacje jak to zrobić znajdują się w zakładce Media.

 

KFG

Jak co roku jesteśmy partnerem Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Jak co roku będziemy mieć też własne stoisko przy którym będzie można zobaczyć wyświetlane zdjęcia z tegorocznych wyjazdów, zabrać kalendarz klubowy na 2014 rok, czy też po prostu się spotkać i porozmawiać.

Zapraszamy :)

 

Składki

Zachęcamy również wszystkich do opłacenia składki członkowskiej za 2014 rok, której wysokość nie uległa zmianie i wynosi 100zł.

Osobom, które z różnych powodów zalegają ze składkami dłużej niż 2 lata sugerujemy tzw. reaktywację - czyli opłacenie 150 zł ‘reaktywacyjnego’ + składka za 2014 - czyli sumarycznie 250zł.