KW banner 

Prenumerata magazynu Góry dla członków KW Kraków

gory wielickiTakiego to ciekawego maila otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionej redakcji Gór - myślę że Was zainteresuje :)

Redakcja GÓR już od dawna rozmawiała z przedstawicielami Zarządu KW Kraków o podjęciu ściślejszej współpracy z Klubem (w końcu nie wolno zapominać, że GÓRY pochodzą w prostej linii od Taterniczka, który był biuletynem Koła Krakowskiego KW a później KW Kraków :-)) W duchu tych ustaleń przygotowaliśmy super ofertę dla wszystkich osób zrzeszonych w Klubie. 

Wraz z nową strategią funkcjonowania wydawniczego proponujemy wszystkim członkom KW Kraków rabat w wysokości 40% na prenumeratę (roczna wyniesie zatem 42 zł zamiast 70 zł) magazynu GÓRY (tutaj znajdziecie standardową ofertę wraz z informacją o liczbie wydań w 2014 roku). 

Przypominamy, iż nowe GÓRY radykalnie zmieniają formułę i stają się raczej kompendium wiedzy niż tradycyjnie rozumianym pismem. Ponad 140 bogatych merytorycznie stron, na których znajdziecie wywiady oraz opowiadania i relacje górskie, ale także szereg skałoplanów i porad, powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających. Od teraz GÓRY mogą z pewnością funkcjonować w biblioteczce górskiej bliżej książek i poradników niż standardowej prasy.

Chcemy, aby KW Kraków i GÓRY funkcjonowały jako partnerzy, dlatego jeszcze "ciepłe" egzemplarze z drukarni będą ekspresowo trafiały do siedziby Klubu i tam każdy klubowy prenumerator będzie mógł osobiście odebrać swój numer. 

Gwarantujemy także specjalne oferty przedsprzedażowe książek dla członków KW Kraków - szczegóły będziemy każdorazowo przesyłać przed premierą kolejnych tytułów (wiosną ukaże się pierwszy tom wywiadu-rzeki "Krzysztof Wielicki - mój wybór" https://www.facebook.com/wywiadwielicki)

Już teraz możemy natomiast zaproponować 20% rabat na poniższe tytuły:
- "Chiński maharadża" Wojtka Kurtyki, 
- wywiad-rzeka "Ryszard Pawłowski - 40 lat w górach",
- "100 porad GÓR"
- przewodniki "Jura 1" i "Jura 2" 
- przewodniki "Rudawy Janowickie" i "Góry Sokole"
- przewodnik skiturowy i trzy tomy "Nieznanych Tatr"

oraz 30% rabatu na:
- "Śniegi pokutujące" Andrzeja Wilczkowskiego
- przewodnik "Skałki Rzędkowickie"

Do dyspozycji oddajemy również nasze łamy internetowe.

Z GÓR-skim pozdrowieniem 
RedakcjaDla zainteresowanych prenumeratą  logistyczne szczegóły:
- prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego
- zgłoszenia zbieramy do niedzieli 23 marca
- po zamknięciu listy - zbieramy pieniądze od zainteresowanych (42zł),
- po otrzymaniu magazynów do Klubu - poinformujemy zainteresowanych mailem,
- odbiór w sekretariacie KW - co tydzień w czwartki wieczorem, 
- zainteresowanych książkami z wydawnictwa Gór - proszę o wpisywanie tytułów do tego dokumentu i informowanie mnie mailowo o tym,
- odbiór zamówionej książki przy kolejnej dostawie czasopism do Klubu.

Dla osób niezdecydowanych na prenumeratę dodam, że będzie można w KW kupić pojedyncze egzemplarze Gór, po preferencyjnej cenie 10