banner SWW

Gardening i drytooling czyli porządkujemy Zakrzówek!

Według najtwardszych wyznawców sezon drajtulowy nigdy się nie kończy, jednak dla większości łojantów zaczyna się wraz z pierwszymi przymrozkami. Zima już na karku, tymczasem nasz lokalny, krakowski ogródek DT - Zakrzówek - jak co roku mocno zarósł. A w kupie siła! 
 
Łącząc przyjemne z pożytecznIMGP8077ym, chciałbym zaprosić wszystkich członków Klubu w sobotę 28 listopada na akcję czyszczenia rejonu, przy okazji będzie można powspinać się i pogadać przy grillu lub ognisku. Pomysł jest taki, żeby była to jednocześnie mała, wewnątrzklubowa namiastka Trytoola. Jeżeli nie mieliście do tej pory okazji spróbować tej pięknej odmiany wspinania, nie macie sprzętu - pomożemy. Będzie można skorzystać ze sprzętu z klubowej wypożyczalni i powspinać się pod okiem doświadczonych kolegów. 
 
Uroczyste rozpoczęcie imprezy nastąpi o godzinie 9.00.
 
Tych, którzy nie dysponują partnerem i/lub szpejem, poproszę o wypełnienie ankiety - pozwoli nam to oszacować zapotrzebowanie na szpej i asekurantów.
 
Najpierw jednak praca - kto ma pod ręką sekator, siekierkę i inne tego typu sprzęty, niech śmiało przynosi. Trochę sprzętu będziemy mieli z zasobów klubowych. Każdemu przydadzą się rękawice. 
 
Zaopatrzcie się również w ciepłe ciuchy, coś na ognisko i napoje wedle upodobania :) 
Z drajtulowym pozdrowieniem,
Michał Semow