banner SWW

Doszkalanie - wspinanie tradowe

Zapraszam na kolejne spotkanie doszkalające. Tym razem zajmiemy się tematem wspinania tradowego. 
 
Termin: 6 06 ( czwartek) start 17 00, (dla pierwszych 15 zapisanych osób)
Miejsce: Lotniki, dol. Kobylańska,
 
Termin (rezerwowy) w przypadku dużej liczby chętnych, przesuniemy na niego osoby które przy zgłoszeniu wyrażą taką opcje
13 06 ( czwartek) start 17 00
Miejsce: Bolechowice
Warsztaty poprowadzi dla Was Wojciech " Szymon" Szymendera.

'Szymon' to jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów wspinaczki w Polsce, szkoli na co dzień w podkrakowskich skałkach, gdzie dojeżdża codziennie na rowerze :).  Doświadczony wspinacz, uczestnik wielu wypraw w góry wysokie, a również zwycięzca (wraz z Andrzejem Marciszem) pierwszych zawodów wspinaczkowych w Polsce.

Przed Szymonem, żadna kosteczka się nie ukryje :), ma olbrzymią wiedzę i potrafi bardzo dobrze się nią dzielić jest do tego po prostu ciekawym człowiekiem którego warto posłuchać. Przedstawi pokrótce historie ewolucji kostek i omówi te współczesne. Później sami będziemy pod jego czujnym okiem weryfikować swoje umiejętności.

Na spotkaniu przypomnimy sobie również łączenie kości w mniej lub bardziej skomplikowane układy tzw. stanowiska, co będzie wstępem do tematu następnego doszkalania : "Stanowiska" (ale, uprzedzając pytania, nie trzeba uczestniczyć w tym by moc przyjść na kolejne)

Zatem serdecznie zapraszam