Logo

Trytool 2.0 za nami

TryTool 2.0 czyli warsztaty zimowe na Zakrzówku za nami, pogoda nam sprawiła miłą niespodziankę, dziękujemy za przybycie i wspólne wspinanie! 
PLAKAT TT 2019
Jak pewnie zauważyliście, zmieniliśmy nieco koncepcję wydarzenia. Potrzebne imprezy które odbywały się pod znakiem "TryTool" to z rozmachem zorganizowane warsztaty, gdzie główny nacisk kładliśmy na edukację. Tym razem chcieliśmy skupić się głównie na integracji i wspólnym wspinaniu - stąd termin przesunięty na początek sezonu zimowego, kiedy to tradycyjnie organizowaliśmy wewnątrzklubowe spotkanie na Zakrzówku połączone ze sprzątaniem rejonu. Dzięki Zarządowi Zieleni Miejskiej Miasta Krakowa w tym roku mogliśmy skupić się na samym wspinaniu (Zarząd dba między innymi o regularne podcinanie szybko rosnących krzaków). Nowa formuła znalazła odzwierciedlenie w nazwie imprezy - stąd dopisek "2.0".
TT2019 0001
 
Okazuje się, że wśród gości przybyłych na Zakrzówek zdecydowana większość była mocno zainteresowana samym wspinaniem. Klub ze swojej strony mógł zaoferować sprzęt z magazynu (dziaby i raki, kaski, uprzęże), wędki zawieszone na najłatwiejszych drogach w sektorze oraz rzecz jasna doświadczonych w drytool'u asekurantów. Mimo tego, że zakładaliśmy kameralny charakter imprezy, przewinęło się ponad 100 osób! Pogadanki, które umilały czas oczekiwania na wolną wędkę, adresowane były przede wszystkim do wspinaczy zimowych (lub tych, którzy planują nimi zostać). Można z tego wyciągnąć prosty wniosek, że jest spore zapotrzebowanie na wsparcie w rozwoju ze strony społeczności wspinaczkowej, co nas bardzo cieszy - bo w tym odnajdujemy główną rolę Klubów Wysokogórskich.

 

TT2019 0010
Na koniec wypada podziękować tym, bez których impreza by nie mogła się odbyć:
- Wolontariuszom KW Kraków, chociaż nie była to duża impreza - wiązała się z poświęceniem dziesiątek godzin na organizację,
- Województwu Małopolskiemu za wsparcie finansowe (stąd m.in. chusty i catering),
- Stałym sponsorom Klubu: firmie AMC (dystrybutor sprzętu Petzl) i sklepowi Polarsport - dzięki nim mamy tak bogaty magazyn sprzętu. 
 

IMG 20191214 122632

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.