KW banner 

Zapisy na TryTool 2017

Impreza odbędzie się w sobotę, 4 lutego 2017 r. na krakowskim Zakrzówku. Poniżej roboczy program:

program roboczy TT 2017

Zawody:

W tym roku kontynuujemy sprawdzoną formułę zawodów zespołowych z lat poprzednich - niewielkie zmiany zobaczycie w regulaminie zawodów indywidualnych. Formuła ma charakter towarzyski i głównym założeniem jest umożliwienie startu osobom początkującym, jak i tym bardziej doświadczonym.

Poprzedni rok pokazał, że zainteresowanie zawodami indywidualnymi cieszy się sporym powodzeniem. Formuła została nieco zmieniona, ale o szczegółach dowiecie się dopiero w dniu zawodów. Jednego możecie być pewni -  są to jedyne zawody w Polsce (o ile nie na świecie), gdzie wraz ze świetną zabawą, humorem, współgra duch rywalizacji, a zawodnicy zaraz przed startem zostaną zważeni. Formułę na tegoroczne zawody indywidualne opracowała SAKWA i to oni w głównej mierze są odpowiedzialni za ich przebieg.

Zawody będą odbywać się na sektorze drytoolowym Zakrzówka. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie zawodów:

  1. Regulamin zawodów drużynowych

  2. Regulamin zawodów indywidualnych

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane startem w zawodach do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:

  1. Formularz dla zawodów drużynowych

  2. Formularz dla zawodów indywidualnych

Dalsze instrukcje i informacje przed zawodami będziemy przekazywać na adres e-mail podany w formularzu.

Płatności za zawody należy dokonać przelewem najpóźniej w dniu 02.02.2017 (czwartek). W przypadku dokonania płatności po terminie prosimy o dostarczenie do biura zawodów potwierdzenia przelewu.

Opłata startowa wynosi 40 zł od osoby, czyli 80 zł za zespół. Członkowie KW Kraków z opłaconymi składkami za rok 2017 są zobowiązani do uiszczenia 20 zł/ osobę (40 zł na zespół). W podstawowym pakiecie startowym dostaniecie bon na posiłek oraz koszulkę. Gwarantujemy dostarczenie koszulek na TryTool przy wpłacie do 30.01 (według daty uznania na rachunku KW). Dla osób, które zapłacą po tym terminie spróbujemy zorganizować okolicznościowe gadżety zastępcze.

Warsztaty:

Udział w warsztatach jest tradycyjnie bezpłatny. W ramach warsztatów będzie można spróbować wspinania drytoolowego na wędkę a także posłuchać wykładów związanych z tematyką wspinania i turystyki zimowej. W tym roku uruchamiamy także wykład wprowadzający do tematyki skitouringu. Jesteśmy w stanie obsłużyć ograniczoną ilość chętnych, w związku z tym prosimy o rejestrację przy pomocy formularza:

Tam też można zgłosić chęć udziału w atrakcjach linowych przygotowanych przez AKPT Kraków.

Na podstawie Waszych zgłoszeń przygotujemy dokładny program warsztatów, tak aby umożliwić aktywny udział jak największej ilości chętnych w tematach cieszących się największym zainteresowaniem.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Klub Wysokogórski Kraków
31-152 Kraków, ul. Pędzichów 11/10A

Bank Millenium 77 1160 2202 0000 0000 3523 6899

Tytułem: "TryTool 2017 - zawody, imię i nazwisko uczestnika 1(, imię i nazwisko uczestnika 2)

Koszulki:

W tym roku wracamy do koszulek bawełnianych, z pamiątkową grafiką przygotowaną przez Wojtka Buchtę. Koszulki są w krojach damskich i męskich, można je zamawiać przy pomocy formularza:

Cena koszulki dla wszystkich uczestników wynosi 25 zł. Zawodnicy otrzymują koszulki w pakiecie startowym, pod warunkiem wniesienia opłaty startowej w poniższym terminie!

Gwarantujemy dostarczenie koszulek na TryTool przy wpłacie do 30.01.2017 r. (według daty uznania na rachunku KW).

meska zawodnik.jpgdamska zawodnik

 

 

 

Macie jeszcze jakieś pytania, wątpliwości? Piszcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.