KW banner 

Zakupy wyprawowe

polarsport kw 01W ramach współpracy ze sklepem Polarsport, oprócz regularnych zniżek w wysokości 15% udzielanych dla naszych członków bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, istnieje możliwość udzielenia zdecydowanie wyższych zniżek dla wypraw górskich organizowanych przez naszych członków, które działają pod patronatem KW Kraków.

Aby uzyskać taką zniżkę należy:
- napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wniosek o udzielenie patronatu KW Kraków dla waszego wyjazdu/wyprawy,
- po udzieleniu patronatu przygotowujecie listę zakupową (najlepiej w formie arkusza na google drive) towarów dostępnych w Polarsport, które są Wam potrzebne na wyprawie.

Resztą formalności zajmuje się już Klub w porozumieniu z zainteresowanymi. 

W zamian za takie wsparcie zobowiązujecie się do zabrania dwóch małych banerów (KW Kraków i Polarsport) i zrobienia sobie kilku zdjęć (najlepiej szczytowych) z nimi.
Warunkiem udzielenia zniżki jest też napisanie relacji z wyprawy/wyjazdu i umieszczenie jej na stronie internetowej (do 14 dni po porwrocie) w której będą te zdjęcia i wspomniane wsparcie KW i Polarsport.

Wszelkie informacje o zasadach udzielania zniżek dla wypraw KW dowiecie się pisząć na:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.