KW banner 

Zawiadomienie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu na dzień 12 stycznia 2021 r.

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zarząd Klubu Wysokogórskiego Kraków zwołuje po raz czwarty w tym roku Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu, które tym razem odbędzie się w formie zdalnej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Uchwała, komunikat oraz inne konieczne do przeprowadzenia Zebrania dokumenty i instrukcje znajdują się w załącznikach dołączonych do tego komunikatu.

Dodatkowo, Łukasz Dudek nagrał dla Was krótki film o tym, jak uczestniczyć w naszym Walnym przy pomocy panelu Klubowego i Webexa.

Link do filmu: https://drive.google.com/file/d/1EU8h3Jt1ZCe5G3bAHpjX6MRccG2V0Lod/view?usp=sharing

Wszystkich członków Klubu prosimy o uzupełnienie i zaktualizowanie swoich danych w panelu klubowym https://panel.kw.krakow.pl/

Koleżanki i Koledzy, którzy nie aktywowali jeszcze konta w panelu (nie wygenerowali sobie hasła) muszą go aktywować przed Walnym.

Zebranie odbędzie 12 stycznia 2021 r. o godz. 17: 30 w pierwszym terminie, a o godz. 18: 00 w drugim terminie.

W tym celu należy przesłać najpóźniej dzień przed Walnym swoje dane: adres e-mail, imię i nazwisko, nr leg. klubowej na e-mail Klubu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W imieniu Zarządu KW Kraków

Tadeusz Kuchno