KW banner 

VII MAS – ruszyły zapisy!

MAS FB

VII MAS już za miesiąc! Na stronie MAS  znajdziecie zaktualizowany formularz zapisów a także regulamin tegorocznych zawodów. Rewolucji nie będzie, ale pamiętajmy o kilku jego najważniejszych punktach.

Poprzez formularz internetowy możecie rejestrować się do 12 maja. Opłata startowa przy wcześniejszym zapisie wynosić będzie 60 zł za osobę (30 zł dla członków KW Kraków z opłaconymi składkami). Niezdecydowani będą mogli zapisać się również w dniu zawodów – wówczas wpisowe wzrośnie do 80 zł za osobę (odpowiednio 40 zł dla członków KW). Oczywiście, nie zwlekajcie z zapisami do ostatniej chwili – spóźnialskim nie będziemy w stanie zagwarantować dostępności wybranego rozmiaru pamiątkowej koszulki. A uwierzcie – będą fajne :)


Zapoznajcie się również z regulaminem. Cieszymy się, że podczas ostatniego MAS-u wszyscy zgodnie wystąpiliście w kaskach i wiązaliście się wskazanym przez nas węzłem – tj. podwójną ósemką. W tym roku poprosimy Was o to samo. Wiemy, że kask niekoniecznie dobrze wygląda na zdjęciach (chociaż zależy od kasku :), ale chcemy, żeby każdy z Was mógł po tegorocznym Memoriale w jednym kawałku wrócić do domu.


Zapraszamy do śledzenia strony www zawodów i profilu MAS na Facebooku. No i pamiętajcie – forma sama się nie zrobi :).

VII Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego organizuje Klub Wysokogórski Kraków pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego. Sponsorem Złotym jest Petzl. Zawody odbędą się 14 maja 2016 roku w Dolinie Będkowskiej.


Michał Kajtoch
Klub Wysokogórski Kraków

fb memorial 2016

Logo Malopolska V RGBPetzl