KW banner 

VI.MAS – Informacje praktyczne

VI.MAS już w sobotę! Przed nami ostatnie dni na planowanie strategii i delikatny szlif wytrzymałości. Wkrótce rozpoczniemy zmagania – więc omówmy teraz kilka kwestii organizacyjnych, żeby w dniu zawodów już nic nie mogło odwrócić Waszej uwagi od wspinania:

  1. Dojazd

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Brandysówce (http://dolinabedkowska.pl/). W dniu VI.MAS przy Brandysówce zaparkować będą mogli tylko ci, którzy mają tam zarezerwowany nocleg. Tych z Was, którzy nie zdecydują się na nocleg u Brandysa, prosimy o parkowanie poza doliną, zgodnie z zasadami ruchu drogowego – polecane miejsca to Będkowice (pod remizą lub wzdłuż drogi głównej przy skręcie do Czarcich Wrót) oraz Łazy (koło boiska). Prosimy również o niewjeżdżanie pod Brandysówkę celem wysadzenia pasażerów i późniejszego zaparkowania samochodu we wsi – wszyscy wiemy, jak wygląda dojazd do Brandysówki, a jesteśmy pewni, że przed Memoriałem będzie panować tam wzmożony ruch samochodowo / rowerowo / pieszy – każda ‘mijanka’ może być problematyczna i niebezpieczna.

  1. Start

Rejestracja zawodników rozpocznie się o godzinie 8:30. Pierwsza odprawa techniczna odbędzie się o godzinie 9:30, kolejna – o 10:30.

  1. Zawody

Pamiętajcie – wspinamy i asekurujemy się w kaskach. Linę do uprzęży wiążemy tylko i wyłącznie za pomocą „ósemki”.

  1. Po zawodach

Zaplanujcie wspinanie tak, żeby najpóźniej o 17:00 w Brandysówce oddać kartę startową. W oczekiwaniu na zliczenie głosów zaprosimy was na konkurs slackline (więcej informacji na MASowym Facebooku oraz WWW). A potem – impreza! 

  1. Noclegi

Wszystkich planujących nocleg przed lub po zawodach w Brandysówce prosimy o dokonanie wcześniejszych rezerwacji pola namiotowego.

Cały czas trwają zapisy – do 7 maja obowiązuje niższe wpisowe (decyduje data wpłynięcia środków na konto KW Kraków) w wysokości  40 zł / os (20 zł / os dla członków KW Kraków z opłaconymi aktualnymi składkami). Po 7 maja kwota wzrasta o 10 zł – do odpowiednio 50 zł / os i 30 zł / os. Możecie również rejestrować się w dniu imprezy w biurze zawodów. 

Jeżeli macie pytania, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi w powyższym tekście lub regulaminie zawodów – piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia w sobotę!