KW banner 

Pomosty i miksty

Wisław Burzyński źródło: goryonline.comSerdecznie zapraszamy wszystkich na 1-sze spotkanie z cyklu Pomosty oraz miksty, które odbędzie się

we wtorek, 18 listopada, o godz. 19:00, w siedzibie klubu.


Główną ideą spotkań ma być możliwość spotkania się i poznania Klubowiczów reprezentujących różne okresy i filozofie taternictwa oraz wszelakiej działalności wysokogórskiej.

Od gospodarza/y spotkania zależeć będzie czy spotkanie będzie miało formę luźniej pogawędki przy piwie czy merytorycznej prezentacji popartej filmami i zdjęciami.

W najbliższy wtorek gospodarzami będą Koledzy o olbrzymim doświadczeniu górskim, którzy pamiętają m.in. świetne czasy łojantów:

Marian Bała, Marek Głogoczowski, Wiesław Stefański, (znany jako Galery), Wiesław Burzyński, Bogusław Mazurkiewicz i inni.

Marian Bała, źródło: drytooling.com.plNasi Starsi Koledzy będą głownie odpowiadać na nasze pytania. Zapewne jednym z głównych wątków będzie taternictwo od lat 50/60-tych po dzisiejsze czasy.


Marek Głogoczowski, źródło: markglogg.eu

Jeżeli ktoś chciałbym zapodać jakieś pytania już teraz to można je zadać pisząc w tym wątku lub na priv (jeśli ktoś się wstydzi;) Wszystkie przekażemy dalej.

Można i zaleca się przynieść ze sobą (według uznania) dobrą kawę lub herbatę, alkohol, ciasto, paluszki i cokolwiek co umili spotkanie.

Spotkanie przeznaczone jest dla naszych klubowiczów, niemniej jakby ktoś chciał przybyć z osobą towarzyszącą - to też serdecznie zapraszamy.

Team PiM