KW banner

Zniżki

Członkowie Klubu Wysokogórskiego-Kraków którzy mają opłacone na bieżąco składki mają prawo do korzystania ze zniżek w podanych poniżej sklepach i centrach wspinaczkowych.

Udzielenie zniżki odbywa się na podstawie okazania aktualnej legitymacji klubowej (z opłaconymi składkami na bieżący rok) obsłudze sklepu/ściany.

Uprzejmie prosimy o nie dokonywanie zakupów dla osób którym prawo do ww. zniżek nie przysługuje.
Skutkiem takich działań może być wycofanie zniżek przez zaprzyjaźnione sklepy.

Nazwa

Cumulus

www.cumulus.pl

5% - 20%******

Wysokość zniżki uzależniona jest od wartości zamówienia:
5% - 1 zł - 1999 zł
10% - 2000 zł - 2999 zł
15% - 3000 zł - 3999 zł
20% - powyżej 4000 zł
Powyższe zniżki dotyczą wyłącznie śpiworów seryjnych oraz kurtek (które są wykonywane tylko w seryjnych wersjach). Jeśli chodzi o śpiwory robione na zamówienie, o wysokości zniżki Cumulus bedzie decydować jednorazowo, ponieważ zależy ona od stopnia komplikacji zamówienia. Warunkiem współpracy przy grupowych zamówieniach jest to, aby z ze strony KW Kraków w sprawie jednego zamówienia kontaktowała się z Cumulusem jedna wyznaczona osoba, w celu sprawnej komunikacji. Chodzi o kwestie praktyczne, związane z realizacją, cenami, itd. W kwestiach merytorycznych, np. wyboru odpowiedniego śpiwora, każdy może kontaktować się z producentem indywidualnie.

e-pamir

Sklep E-pamir

ul. Smoleńsk 21

20%

20% dla wszystkich członków.
Na produkty marek Petzl i Małachowski jest możliwość uzyskania większych zniżek - więcej szczegółow w sklepie.

funbikes bottom

Funbikes

www.funbikes.pl

ul. Pleszowska 5

Zniżka na serwis zimowy (narty) w wysokości 30%.

O przynalezności do KW Kraków należy poinformować przed skorzystaniem z serwisu.

Zniżka na podstawie ważnej legitymacji klubowej.

ksiegarnia geograf small

Księgarnia Geograf

Katowice

ul. 3 maja 15

ul. Starowiślna 17

Łódź

ul. Piotrkowska

www.ksiegarnia-geograf.pl

15%  Zniżka obejmuje książki/przewodniki i mapy.

himountain

HiMountain

www.himountain.pl

malachowski

Pracownia Sprzętu Alpinistycznego Małachowski

www.malachowski.pl

20%**

Zniżka dotyczy produkcji Małachowski i obowiązuje w sklepie firmowym w Bielsku (ul. 11 Listopada 32) oraz w sklepie internetowym

moko

Sklep Moko

ul. Zyblikiewicza 2

monkeysgrip logo2

Monkey's Grip

www.monkeysgrip.com

20%

Zniżka na wszystkie produkty (nie objęte promocją).

W celu jej uzyskania konieczne jest zalogowanie się na stronie - wszystkie szczegóły są TUTAJ

montano

Montano

www.montano.pl

20%*

Zniżka dotyczy odzieży Montano i nie obejmuje akcesoriów

negra sport

Negra Sport

www.negrasport.pl

10%
Zniżka na cały asortyment z wyłączeniem rowerów.

outdoorpro

Sklep OutdoorPro

www.outdoorpro.pl

15-10%****

Zamówienia składajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 519 309 792. Podstawą do udzielenia zniżki jest skan legitymacji z aktualną składką członkowską. Zniżka 15% dotyczy asortymentu firm Black Diamond, Hanwag, Arcteryx, Marmot, Salomon, Smartwool, Mactronic - na produkty innych firm obowiązuje zniżka 10%. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość indywidualnych negocjacji cen oraz zamawiania produktów spoza oferty od kontrahentów OutdoorPro.

polarsport kw 01

Sklep Polarsport

ul. Sienna 15

ul. Stawowa 61

ul. Krupówki 36

Zakopane

15 - 20%***

Wszystkie zakupy członków KW Kraków są rejestrowane, i raz na rok podliczane. Klub dostaje od Polarsportu sprzęt watrości 5% sumy dokonanych przez Was zakupów. Sprzęt ten przeznaczony jest na działalność statutową Klubu. 20% zniżki mają instruktorzy KW Kraków.

rab

Rab

www.rab.uk.com

30-40% Wysokość zniżki uzależniona jest od wartości zamówienia: zamówienia nadzoruje Tomek Pawłowski. Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres - tomi(at)caver.eu

sklep podroznika

Sklep Podróżnika

ul. Szujskiego 2

skialpshop

SkiAlpShop

www.skialpshop.cz

15%

Zniżka dotyczy produktów marek:
- Colttex ,
- Contour
- Snowline
- Arva
- Hagan
- Gipron,
- Rottefella (telemark).

Aby dowiedzieć się jak uzyskać zniżkę - przejrzyjcie grupę dyskusyjną KW w poszukiwaniu "Zniżka Skialpshop.cz"

tk sport

Sklep TK Sport

www.tksport.pl

15-20%

Zniżka 20% przysługuje instruktorom. Podstawą do udzielenia zniżki jest skan legitymacji z aktualną składką członkowską. Okazanie legitymacji upoważnia do takich samych zniżek w sklepach stacjonarnych m.in. w Nowym Sączu i Tarnowie - szczegóły na www.tksport.pl

wierchy

Sklep Wierchy

ul. Szewska 23

yeti

Yeti

www.yeti.com.pl

tuttu

Sklep Tuttu

www.tuttu.pl

15%

Zniżka na podstawie kodu rabatowego - kod dostępny na ogólnej grupie dyskusyjnej KW.
Więcej informacji TUTAJ

weldTop logo

Sklep Weld

www.weld.pl

15%

Na caly asortyment nieprzeceniony.

Zniżka na podstawie skanu podbitej legitymacji.

LYO FOOD

20-30%

Zniżka na klubowe zakupy grupowe i wyprawowe.

Zamówienia nadzoruje Tomek Pawłowski. Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres - tomi(at)caver.eu