KW banner 

Newsletter 2/2014

Jajeczko klubowe

W najbliższy czwartek 17.04 o 19 tradycyjnie zapraszamy na wielkanocne spotkanie klubowe (w tym roku organizowane przez STJ) - na którym to będzie można złożyć sobie życzenia, coś przekąsić i po prostu porozmawiać.


1% na KW Kraków
Zachęcamy do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz Naszego Klubu. To w jaki sposób to zrobić znajdziecie na naszej stronie. Aby dowiedzieć się jak wykorzystujemy przekazane przez Was środki - zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim biuletynem klubowym.Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

10 maja odbędzie się już V edycja Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego, największej tego typu imprezy w Polsce organizowanej przez nasz Klub. Tegoroczna edycja, podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się na Ostańcach Jerzmanowickich.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa - towarzyska formuła, świetna atmosfera, atrakcyjne nagrody w tym tajemnicza nagroda specjalna - to chyba wystarczajace powody do zapisania się.

Przypominamy, że dla aktywnych członków KW Kraków - wpisowe gratis.

Zachęcamy do śledzenia strony MAS, na której możecie odnaleźc wszelkie potrzebne Wam informacje:: www.mas.kw.krakow.pl